Dzień Otwarty Instytutu Fizyki Politechniki Śląskiej

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na Dzień otwarty Instytutu Fizyki Politechniki Śląskiej, który odbędzie się 21 kwietnia o 10.00 na Zoomie.

Zapraszamy wszystkich Uczniów zainteresowanych podjęciem studiów na kierunku Fizyka Techniczna - Studia o Profilu Praktycznym oraz wszystkich pasjonatów fizyki i nauki!

• Chcesz dowiedzieć się, czy można zmierzyć wielkości nieskończenie małe?
  • Chcesz się przekonać, czy prowadzenie pomiarów fizycznych zawsze wymaga stosowania drogiej i zaawansowanej aparatury badawczej?
  • Masz ochotę zajrzeć do naszych laboratoriów badawczych i dowiedzieć się, jakie badania w nich prowadzimy?
  • Chcesz zobaczyć Instytut od środka, poznać naszych Studentów, Koła Naukowe, Pracowników oraz realizowane przez nas projekty?
  • A może interesuje Cię oferta kształcenia na naszym kierunku?
  • Chcesz wiedzieć czym zajmują się nasi partnerzy ze strefy przemysłu i nowych technologii oraz jakie formy współpracy możecie nawiązać, gdy zostaniesz naszym studentem?

Jeśli tak, koniecznie zajrzyj do nas!

Spotykamy się 21 kwietnia o 10.00 na Zoomie. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich - do zobaczenia!

Szczegóły wydarzenia oraz link do spotkania opublikujemy wkrótce na stronie: https://www.polsl.pl/rif/aktualnosci/30904/dzien-otwarty-instytutu-fizyki/

W razie pytań bardzo proszę o kontakt z dr inż. Justyną Juszczyk-Synowiec : justyna.juszczyk-synowiec@polsl.pl

8.04.2021 Koryna Warzecha