Konkurs Filmowy

Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Nysie zaprasza do udziału w konkursie „Miasto, budynek, plac i Ja - … AKCJA!”, którego przedmiotem jest wykonanie utworu filmowego o długości trwania nie przekraczającej 3 minuty. Tematyka konkursu to odkrywanie miejsc, zdarzeń́, przestrzeni mających znaczenie dla młodych ludzi, będących u progu wyboru swojej drogi życiowej i zawodowej. Mała forma filmowa powinna w sposób jednoznaczny przekazać́ najważniejsze problemy młodego pokolenia, które mają wpływ i decydują̨ o życiowych wyborach młodzieży. Jednocześnie powinna być́ osadzona w charakterystycznej przestrzeni architektonicznej bohatera filmu, pokazując jego relacje z otoczeniem.

Najważniejsze informacje znajdują się na specjalnie przygotowanej stronie www pod adresem: https://film-konkurs.pans.nysa.pl

Serdecznie zapraszamy do udziału …nagrody czekają!

Termin nadsyłania prac: 10 maj 2023

Licząc na udział uczniów Państwa szkoły w tegorocznym Konkursie, pozostaję z poważaniem i pozdrowieniami.

mgr Andrzej Jaworski

koordynator konkursu