Powiat Kędzierzyńsko-Kozielski

Młodzieżowa Politechnika Opolska

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że właśnie trwa rekrutacja na tegoroczną edycję Młodzieżowej Politechniki Opolskiej. W tym roku zajęcia są bezpłatne, w formie online. Uczestnikami jest młodzież w wieku 14-18 lat, ale zapraszamy także starsze osoby do wysłuchania ciekawych i interesujących wykładów. 

Wykłady będą emitowane w soboty od grudnia do maja 2021 roku.  

Każdorazowo na maila będzie wysłany link do emisji. Planujemy szeroki wachlarz tematów od dietetyki i racjonalnego odżywiania, przez zgłębienie tematyki dronów, zagadnień logistyki ale także rozwoju osobistego, tworzenia stron internetowych itp. Część tematów, przygotowujemy w odpowiedzi na propozycje uczniów z opolskich szkół średnich.

Liczba uczestników w tym roku jest nieograniczona. Zapraszamy więc serdecznie do udziału w tegorocznej, zmodfikowanej formie MPO.

Wkrótce, na stronie MPO zamieścimy kolejne informacje. Przewidujemy konkursy dla aktywnych słuchaczy, nagrody a także udział w zajęciach na Politechnice Opolskiej. 

Gdy pozwoli sytuacja epidemiologiczna na spotkanie ze słuchaczami MPO to również będziemy dążyć by takie spotkanie się odbyło. Ale o tym będziemy informować zapisane osoby. 

Z wyrazami szacunku

Zespół MPO 

24.11.2020 Koryna Warzecha

Partnerzy

East Anglia English Centre
Hej! OK!