Oferta akademickiego Poznania

Szanowni Państwo!

W imieniu Miasta Poznania pragniemy zaprosić Państwa do udziału w programie „Poznań Przyciąga”. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli będziemy mogli zorganizować w Państwa szkole webinar, dedykowany klasom maturalnym i przedstawić uczniom, którzy niebawem staną przed bardzo ważnym wyborem dalszej ścieżki nauki – zarówno samo miasto, jak i ofertę akademickiego Poznania.

Prezentacja w formie online potrwa 1 godzinę. Dla każdego profilu przygotowaliśmy odrębny blok tematyczny (humanistyczno-artystyczny, biologiczno-chemiczny, matematyczno-techniczny oraz ekonomiczny).

Pierwszy webinar będzie miał miejsce we wtorek, tj. 24 listopada 2020 r. o godz. 14. (blok huministyczno -artystyczny):

Link do wydarzenia:TUTAJ

Kolejny webinar odbędzie się w czwartek, tj. 27.11. 2020 r. o godz. 10. (blok biologiczno-chemiczny):

Link do wydarzenia: TUTAJ

Wydarzenia będą miały formę transmisji na żywo.

23.11.2020 Koryna Warzecha