PW - Dni Otwarte na Wydziale Mechaniczno-Energetycznym

Szanowni Uczniowie,

Przypominany o Dniu Otwartym na Wydziale Mechaniczno-Energetycznym Politechniki Wrocławskiej, który odbędzie się 30 marca 2023r. Takie spotkanie będzie wyjątkową okazją, aby zapoznać się z ofertą edukacyjną i dowiedzieć się więcej o tym, jakie możliwości stoją przed Wami po ukończeniu studiów na naszym wydziale. To wyjątkowa okazja, aby poznać Politechnikę Wrocławską.

Podczas Dni Otwartych czekają na Was fascynujące wykłady, ciekawe prezentacje oraz warsztaty i laboratoria, w których będziecie mieli okazję praktycznie zaznajomić się z różnymi dziedzinami mechaniki i energetyki. Będziecie mogli porozmawiać z naszymi wykładowcami oraz studentami, którzy opowiedzą Wam o swoich doświadczeniach związanych z nauką i życiem na Politechnice Wrocławskiej.

Szczegółowy plan oraz tematy naszych zajęć znajdują się w poniższym adresie:

Jako jedna z najlepszych uczelni technicznych w Polsce, chcemy zainspirować młodych ludzi do zdobywania wiedzy i umiejętności w dziedzinie mechaniki i energetyki. To właśnie na naszym wydziale poznacie praktyczne zastosowania nauki oraz nauczycie się pracować z najnowocześniejszymi narzędziami i technologiami.

Jeśli wystąpią jakiekolwiek pytania, zachęcam do kontaktu z nami pod adresami e-mail:

dawid.trzeciak@pwr.edu.pl

drozdowskijulian@gmail.com

Czekamy na Was z niecierpliwością!

28.03.2023 Koryna Warzecha