Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Dyrekcja II Liceum Ogólnokształcącego informuje, że inauguracja roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się w dniu 1 września 2020 r. (wtorek) o godzinie 9:00.

Uczniów klas pierwszych zapraszamy na spotkanie z dyrekcją na placu apelowym (od strony ul. Powstańców). Po uroczystym powitaniu odbędą się zajęcia z wychowawcami.

Uczniowie klas drugich i trzecich spotkają się od razu ze swoimi wychowawcami w wyznaczonych salach celem dokładnego zapoznania z procedurami bezpieczeństwa obowiązującymi w placówce oraz organizacją roku szkolnego.

Bardzo prosimy o przybycie do szkoły z odpowiednim zabezpieczeniem ust i nosa, które będzie obowiązywało wszędzie tam, gdzie niemożliwe jest zachowanie bezpiecznego dystansu społecznego.

Serdecznie zapraszamy i z góry dziękujemy za zrozumienie oraz odpowiedzialną postawę.

Dyrekcja II LO

Szczegóły dotyczące zasad funkcjonowania szkoły w warunkach epidemii znajdują się TUTAJ

26.08.2020 Koryna Warzecha