WspieraMY relacje

PROPOZYCJA DLA RODZICÓW

Każdy z nas powinien być uważny – nie tylko podczas wykonywania obowiązków zawodowych, ale przede wszystkim na drugiego człowieka. Konieczność izolacji społecznej, niepewność i często zmieniające się obostrzenia mogą mieć wpływ na pogorszenie się naszej kondycji psychicznej. Dotyczy to szczególnie najmłodszych, ale nie tylko – również rodziców czy nauczycieli. Jak zauważyć niepokojące objawy u uczniów i pedagogów? Jak zadbać o atmosferę i przestrzeń w szkole? A także, jak stworzyć dom, który będzie bezpieczną bazą, pełną bezwarunkowej miłości i akceptacji? Librus razem z firmą Philips oraz Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu zachęca do uczestnictwa w projekcie WspieraMY relacje. Poznaj szczegóły, weź udział w bezpłatnych szkoleniach i wspieraj siebie oraz dzieci!

Szczegóły znajdziesz TUTAJ

7.09.2021 Koryna Warzecha