Powiat Kędzierzyńsko-Kozielski

WYDZIAŁ SZTUKI UO ZAPRASZA

Zapraszamy!

na Dni Otwarte Wydziału Sztuki Uniwersytetu Opolskiego. Wydarzenie odbędzie się 29 kwietnia oraz 22 maja na platformie Facebook. Co roku dla wszystkich chętnych opolan i gości otwieraliśmy drzwi naszego budynku przy Wrocławskiej 4. Niestety od zeszłego roku nie możemy. Żeby choć trochę przełamać klątwę lockdownów oraz pokazać zainteresowanym, jak wyglądają nasze studia, odbędziemy krótki (50-60 minut) spacer po wszystkich pracowniach Wydziału Sztuki (w formie transmisji na żywo na wydarzeniu 29.04.2021 r. o godz. 17:00).

W roli przewodników wystąpią Patrycja Kostyra i Michał Krawiec, ale nie zabraknie w kamerze innych pracowników i studentów!

Zwieńczeniem spaceru będzie otwarcie wystawy studenckiej w naszej wirtualnej galerii! 

 Ale to nie wszystko - przez cały czwartek na naszym Instagramie https://www.instagram.com/wydzialsztukiuo/ będzie dostępny quiz, a o 18:30 ogłosimy jego zwycięzcę! I od razu puścimy w świat kolejny konkurs, tym razem na FB https://www.facebook.com/WydzialSztukiUO ale więcej dowiecie się podczas wydarzenia.

Z myślą o kandydatkach opublikujemy praktyczny informator oraz zaprosimy Was na majowe konsultacje - a jak się do nich przygotować - z tym pomoże Mateusz Domeradzki, który podsunie Wam kilka praktycznych porad dotyczących przygotowania portfolio.  

 Szczegóły w linku niżej, dokumencie w załączniku (tam również materiały graficzne).

https://www.facebook.com/events/1070365223485616/  

26.04.2021 Koryna Warzecha

Partnerzy

East Anglia English Centre
Hej! OK!