Brawa dla Natalii!

W piątek, 16 lutego 2024 w Pszczyńskim Centrum Kultury odbyła się już X jubileuszowa edycja Pszczyńskiego Festiwalu Współczesnej Piosenki Frankofońskiej.

Do udziału zgłosiło się 22 wokalistów i duetów, głównie uczniów Klas Frankofońskich .

W tym roku organizatorzy festiwalu objętego patronatem Ambasady Francji zaproponowali wybór piosenek z repertuaru dawnych mistrzów, takich jak Edith Piaf, Joe Dassin, Dalida czy Francis Cabrel.

Natalia Piekielny reprezentująca naszą szkołę wybrała piękny utwór Mireille Mathieu pt. „Bravo, tu as gagné”. Brawurowe wykonanie piosenki przyniosło jej wyróżnienie jury. Serdecznie gratulujemy i życzymy następnych sukcesów wokalnych oraz dalszych postępów w nauce języka francuskiego!

20.02.2024 Koryna Warzecha