Olimpiady i konkursy

W ciągu kilku minionych tygodni, mimo utrudnień wynikających z czasowego zamknięcia stacjonarnej nauki, odbywały się eliminacje olimpiad i konkursów. Czas na małe podsumowanie:

Powiatowy Konkurs Recytatorski, poświęcony w tym roku twórczości Wojciecha Młynarskiego - Dominika Piekielny ( klasa II E ) - uczennica Pani Danuty Klityńskiej, i Izabela Kulczyńska ( klasa II B ) - uczennica Pani Urszuli Kałamarz - zdobyły dwa pierwsze miejsca, startując w różnych kategoriach. Dominika w kategorii: śpiew, Izabela w recytacji.

Olimpiada o Żywieniu i Żywności – Oliwia Drab-Gach oraz Zuzanna Kwiotek z klasy II H wzięły udział w etapie regionalnym,

Do etapu regionalnego zakwalifikowali się

Olimpiada Geograficzna - Kerstin Golla i Julia Korbela z klasy IIG oraz Kajetan Basta z IIID

Olimpiada Wiedzy o Mózgu - Zofia Czerwińska (2B), Julia Paterok (2B), Jowita Gajdzica (2F), Aleksandra Pasiut (2H), Alexadner Mrozek (2H), Jan Bartoszek (1A).Olimpiada Języka Angielskiego