Szanowni Rodzice, Nauczyciele i Uczniowie,

bardzo się cieszymy, że już wkrótce będziemy mogli powrócić do Kopernika i kontynuować razem przygodę intelektualną w warunkach stacjonarnych. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, żebyście czuli się w szkole bezpiecznie i komfortowo. Jesteśmy przekonane, że ostatnie tygodnie roku szkolnego spędzone RAZEM dadzą możliwość odnowienia kontaktów, realizowania wspólnych przedsięwzięć i efektywnej pracy metodami, których nie można było stosować w nauczaniu online. W obszarze edukacji ten czas wykorzystamy przede wszystkim na utrwalenie i uzupełnienie wiadomości oraz kształcenie umiejętności w atmosferze życzliwości, zrozumienia i wzajemnego zaufania. NIC NIE ZASTĄPI BEZPOŚREDNICH RELACJI! To dzięki nim uwalnia się energia niezbędna do prawidłowego funkcjonowania.

Przypominamy, że w okresie nauczania hybrydowego klasy przychodzą do szkoły wg harmonogramu udostępnionego w dzienniku elektronicznym.

Czekamy na WAS z niecierpliwością i wielką radością.

Katarzyna Arciszewska-Stępień

Koryna Warzecha