Powiat Kędzierzyńsko-Kozielski

Pożegnanie Maturzystów 2024

"Kiedy wydaje się, że wszystko się skończyło, wtedy dopiero wszystko się zaczyna..."

W piątek 29.04.2024 r. pożegnaliśmy naszych tegorocznych absolwentów. Na pięknej gali zostały wręczone listy gratulacyjne Starosty Powiatu kędzierzyńsko - kozielskiego, które w imieniu Pana Pawła Masełko przekazała na ręce uczniów Kierownik Zespołu Oświaty Pani Aurelia Stępień. Wychowawcy poszczególnych klas na forum wręczyli świadectwa ukończenia szkoły swoim podopiecznym.

Samorząd uczniowski wręczył nagrody indywidualne oraz grupowe w zorganizowanym wcześniej konkursie - doceniono m.in. najlepszy duet 2forU, sportowego świra, sigmę czy ekipę roku. Młodsi koledzy pożegnali tegorocznych absolwentów skromnym upominkiem wraz z dobrym słowem.

Cała uroczystość była przeplatana pięknymi, mądrymi utworami w ciekawych aranżacjach w wykonaniu naszej zdolnej młodzieży. Teksty, raczej w nastroju melancholijnym, ukazywały nastroje tęsknoty za tym, co właśnie się skończyło.

Dziękując za cztery wspólne lata Pani Dyrektor Katarzyna Arciszewska - Stępień życzyła również naszym tegorocznym abiturientom trafnych decyzji, opanowania emocji i stresu, powodzenia , zarówno na zbliżających się egzaminach, ale również na kolejnych etapach życia.

Kochani młodzi ludzie - cała społeczność KoperniKKa dziękuje Wam za wspólne lata w murach szkoł

Możecie mieć pewność, że wszyscy będziemy za Was trzymać kciuki!


6.05.2024 Koryna Warzecha

Partnerzy

East Anglia English Centre
Hej! OK!