Powiat Kędzierzyńsko-Kozielski

Propozycje dla kandydatów do IILO

Serdecznie zapraszamy uczniów klas ósmych szkół podstawowych na wydarzenia przygotowane specjalnie dla Was na wiosnę.

Już 19.04.2023 odbędzie się grupowa rywalizacja w ramach FESTIWALU KOPERNIKA  gra logiczna na terenie naszej szkoły - wszelkie szczegóły znajdują się u Waszych doradców zawodowych.

DNI NAUKI to cykl zajęć prowadzonych w czasie lekcji z naszymi nauczycielami, w naszych salach lekcyjnych z możliwością poznania szkoły od podszewki ilość miejsc mocno ograniczona - tutaj również proszę zasięgnąć informacji u Waszych doradców zawodowych - zostali poinformowani o szczegółach wydarzenia.

11.05.2023 serdecznie zapraszamy kandydatów do naszej szkoły na PIKNIK RODZINNY, który odbędzie się w godzinach popołudniowych. Będzie okazja zobaczyć nasze szkolne talenty na scenie, wystąpią nasi nauczyciele, będzie również okazja zadać pytania bezpośrednio naszym belfrom. Dla wszystkich chętnych odbędą się prezentacje naszej oferty edukacyjnej

 Serdecznie zapraszamy

W razie konkretnych zapytań zapraszamy do kontaktu przez nasze media społecznościowe.

 

17.04.2023 Koryna Warzecha

Partnerzy

East Anglia English Centre
Hej! OK!