RANKING SZKÓŁ - ZWOLNIENI Z TEORII

Miło nam poinformować, że odnieśliśmy ogromny sukces w kolejnej edycji olimpiady ZWOLNIENI Z TEORII. Nasza szkoła zajęła VII miejsce w Polsce i I miejsce w województwie opolskim w rankingu szkół uczących proinnowacyjnych kompetencji. Ranking Szkół Zwolnionych z Teorii to forma wyróżniania szkół, w którym wyznacznikiem są kompetencje miękkie. Uczniowie, działając dla innych, zdobywają kompetencje potrzebne w pracy i prawdziwym życiu - współpracy, zarządzania swoim czasem i budżetem, rozwiązywania problemów. Sukces ten jest wynikiem pracy wielu uczniów i nauczycieli, którzy razem starali się rozwiązywać problemy społeczne.

Z niecierpliwością czekamy na ostateczne zestawienie projektów naszych finalistów już 16 czerwca. Więcej o Gali Rankingu, która odbyła się 2 czerwca znajdziesz https://brief.pl/szkoly-uczace-proinnowacyjnych-kompetencji-czyli-ranking-szkol-zwolnieni-z-teorii/

4.06.2020 Koryna Warzecha