Powiat Kędzierzyńsko-Kozielski

Ranking Szkół Zwolnieni z Teorii 2021

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że Państwa szkoła znalazła się w Rankingu Szkół Zwolnieni z Teorii 2020/21. Gratulujemy!

Ranking Szkół Zwolnieni z Teorii to forma wyróżniania szkół, w których wyznacznikiem są kompetencje przyszłości. To właśnie te szkoły aktywnie zmieniają polski system edukacji na bardziej praktyczny. Ranking tworzony jest w oparciu o wyniki uczniów w Olimpiadzie Zwolnieni z Teorii. Młodzież przez cały rok szkolny zdobywała praktyczne kompetencje organizując swój własny projekt społeczny, tym samym wypracowała szkole miejsce w rankingu.

To wszystko nie zadziałoby się, gdyby nie Marzanna Gądek-Radwanowska, Alina Pietrzykowska. W ramach swojej działalności w Grupie Nauczyciele Zwolnieni z Teorii część grona pedagogicznego z Państwa szkoły przez całą edycję wspierała uczniów w realizacji projektów społecznych i rozwoju kompetencji przyszłości.

Serdecznie zapraszamy na uroczystą Galę Rankingu Szkół, na której zostaną ogłoszone wyniki rankingu. Gala odbędzie się online już w najbliższy wtorek, 15 czerwca 2021r. o godzinie 19:00 na naszej facebookowej stronie, którą znajdziecie Państwo klikając tutaj

Galę uświetnią wystąpienia inspirujących gości oraz prezentacja wyników badania znajdujących się w raporcie “Odporni na lockdown. Raport o tym, co chroniło dobrostan młodzieży w trakcie pandemii”.

Gala Rankingu Szkół Zwolnieni z Teorii to świętowanie sukcesu całej społeczności szkoły i jest dla niej dużym wyróżnieniem, dlatego Państwa obecność na wydarzeniu pozwoli jeszcze lepiej docenić pracę i rozwój uczniów oraz nauczycieli.

Z wyrazami szacunku,

Fundacja Zwolnieni z Teorii, 

Organizator Rankingu Szkół

9.06.2021 Koryna Warzecha

Partnerzy

East Anglia English Centre
Hej! OK!