Powiat Kędzierzyńsko-Kozielski

Stowarzyszenie Mówców Oratores wznawia działalność

W poniedziałek 19.09.22 odbyło się pierwsze od dłuższego czasu spotkanie Oratores w naszej szkole. Akcja promocyjna przeprowadzona przez dziewczyny z klas 3 ( Emilia Szafarczyk, Magdalena Podgórska i Paulina Sadowińska) okazała się sukcesem, ponieważ z 86 osób, które wyraziły chęć przybycia, pojawiło się aż 80, z czego jesteśmy ogromnie zadowoleni. Mateusz Namyślak- prezes zarządu, po krótce opowiedział na czym polega debata i dlaczego aż tak wiele wnosi do naszej pewności siebie i wystąpień publicznych. Po prezentacji podzieliliśmy się na grupy, aby rozpocząć część praktyczną naszego małego szkolenia. Każdemu z uczestników przydzielono zwierzę. Zadaniem było przekonać mentorów za pomocą odpowiednich argumentów, dlaczego to właśnie ono powinno znaleźć się na ostatnim miejscu na arce Noego. Warsztaty przebiegły niezwykle sprawnie, ponieważ wszyscy obecni bezbłędnie wykonali swoje zadania.

Wszystkich chętnych, którzy jeszcze nie zgłosili się do Stowarzyszenia ( a chcieliby wstąpić i debatować razem z nami) prosimy o prywatną informacje zwrotną do Emilii Szafarczyk lub do prezesa Stowarzyszenia - Mateusza Namyślaka.

Jednocześnie prosimy o śledzenie dat turniejów i spotkań, które będą wywieszane na gazetce znajdującej się na 2 piętrze. 

Zachęcamy do współpracy - Stowarzyszenie Mówców "Oratores"

21.09.2022 Koryna Warzecha

Partnerzy

East Anglia English Centre
Hej! OK!