Powiat Kędzierzyńsko-Kozielski

Szkolenie ratowniczo-taktyczne

"Trudne czasy tworzą silnych ludzi. "

G. Michael Hopf

Michalina Ptaszyńska, Magda Podgórska, Emilia Szafarczyk, Kuba Karbownik czy Franek Długosz (członkowie Szkolnej Drużyny Ratowniczej) to silne osobowości, których wartość mierzy się ilością czasu i uwagi jaką wnoszą do życia innych. Ich pasją jest medycyna, ratownictwo medyczne i psychologia. Ukończyli różne szkolenia za zakresu pierwszej pomocy. Swoje umiejętności z sukcesem sprawdzają podczas mistrzostw pierwszej pomocy.

Obecne czasy bezdyskusyjnie są bardzo trudne. Za naszą wschodnią granicą trwa okrutna, regularna wojna, w której ginie również ludność cywilna. Ci młodzi ludzie (cywile, bez przygotowania wojskowego) postanowili przygotować się do działań w sytuacji zagrożenia bezpieczeństwa, aby mieć pojęcie z czym wiąże się pomoc w takiej sytuacji. W weekend odbyli wyczerpujące fizycznie i psychiczne szkolenie ratowniczo-taktyczne.

Wielkie podziękowania:

❤ Zarządowi Silekol Spółki z o. o. za sponsorowanie szkolenia.

❤ Panu Pawłowi Gałuszce z firmy #RECCESzkolenia za fenomenalny dwudniowy trening podczas, którego traciliśmy poczucie czasu oraz potrzebę jedzenia i picia😁

https://www.facebook.com/RECCESzkolenia

❤ Pani Dyrektor za udostępnienie miejsca.

❤ Rodzicom moich podopiecznych za wsparcie i zaufanie.

Wam Młodzi dziękuję za pomysł, motywację do działania i niesamowite zaangażowanie ❤❤❤

Opiekun drużyny

Katarzyna Polinowska-Miłek

12.12.2022 Koryna Warzecha

Partnerzy

East Anglia English Centre
Hej! OK!