Powiat Kędzierzyńsko-Kozielski

Witamy w nowym roku szkolnym

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie, każda uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego to niezwykle ważny moment.

Zarówno Wy, uczniowie, jak i my, nauczyciele, przychodzimy tutaj z sercami pełnymi nadziei. Każdy dzień nauki to odkrywanie Waszych pasji, potencjałów oraz ciekawości świata, która w Was drzemie. Chcemy, aby godziny spędzone w murach tej szkoły były dla Was przepustką do jak najlepszej przyszłości i przygotowaniem do spełnienia Waszych marzeń. Bo właśnie to jest najważniejsze – abyście wszyscy odnaleźli swoją wymarzoną drogę i nią podążali.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 jest inne niż zwykle, bo zabraknie wspólnego spotkania pełnego uścisków, śmiechu i Waszej pozytywnej energii, która nas napędza do wspólnej pracy.

Niestety trwający stan epidemii odbiera nam tę możliwość. Chcieliśmy Was zapewnić , że przygotowaliśmy się do pracy szkoły tak dobrze, jak na to pozwalają możliwości. Wsparci pomocą Rady Rodziców staraliśmy się i będziemy się starać ,żeby pobyt w szkole był bezpieczny i w miarę komfortowy. Prosimy Rodziców o wsparcie w zakresie dbałości o zdrowie , poczucie współodpowiedzialności za organizację pracy w placówce, a Was naszych Kopernikaninów o dojrzałość w przestrzeganiu wszystkich zasad.

Jestem pełna nadziei, że pokonamy ten trudny czas razem.

Życzę Wszystkim moim Nauczycielom ,Pracownikom wytrwałości i satysfakcji. Stanowicie przykład dla uczniów, często to Wy jako pierwsi zauważacie ich talenty i predyspozycje. Proszę, żebyście również w tym roku szkolnym służyli wsparciem, radą, wiedzą i doświadczeniem. Niech nie zabraknie Wam dobrego humoru, kreatywności i chęci rozwijania własnych umiejętności.

Moim Uczniom, żeby budząc się rano chcieli się spotkać w Naszym Koperniku.

Rodzicom przekonania, że II Liceum im. Mikołaja Kopernika jest dobrym wyborem, którego dokonały ich dzieci.

Wszystkim dużo zdrowia !!!

Z wyrazami szacunku

Dyrektor II Liceum

Katarzyna Arciszewska-Stępień

1.09.2020 Koryna Warzecha

Partnerzy

East Anglia English Centre
Hejo! OK!